Hvem er Norges «hotteste» blogger?

Side3 vil med din hjelp kåre den «hotteste» kvinnelige bloggeren i Norge. Se de nominerte her.

Publisert

Vi har fått med oss at det finnes noen bloggpriser hvor man deler ut en eller flere premier til folk i omgangskretsen sin, akkurat som Oscar-utdelingen, men vi kan med ærlighet si at det ikke er mange under vi omgås med daglig. I tillegg er dette ikke en pris, men en kåring. Som du skal få bestemme.

Det vi har lyst til å gjøre er nemlig å kåre den hotteste bloggerne i Norge. Så kan du selvfølgelig tolke i det hva du vil, men for eksempel kan du se på det som en litt nedtonet versjon av den kåringen vi har hatt før .

Som du ser er det bare kvinner på listen, og det er altså snakk om den hotteste kvinnelige bloggeren. På mannssiden ville det jo ikke vært konkurranse.

Her kan du gi dine stemmer

Et tips: Klikk på lenken over (som åpner seg i et nytt vindu), og hold denne saken oppe for å sjekke bloggene som er nominert under.

De nominerte er:

Annette Haga - nettenestea.com

Ida Wulff - www.idawulff.com

Christin Mattilakken Røde - mattilakken.blogg.no

Ulrikke Lund - ulrikkelund.com

Hanneli Mustaparti - www.hanneli.com

Lea Reiff - leareiff.femelle.no

Sophie Elise - sophieelise.blogg.no

Camilla Pihl - www.camillapihl.no

Ann Mari Olsen - annmariolsen.blogg.no

Maria Skappel - mariaskappel.no

Tone Damli Aaberge - tonedamli.blogg.no

Kristina Andersen - www.kristinaandersen.no

Nora - fitnessnora.blogg.no

Rachel Nordtømme - rachelnordtomme.blogg.no

Barbie - bimbobarbie.blogg.no

Linni Meister - linni.blogg.no

Veronica Røv - veronicarov.blogg.no

Karoline - alakaroline.blogg.no

Sofie Karlstad - sofiemk.blogg.no

Athena - athenazahirah.blogg.no

Anette Marie Antonsen - anettemarie.no

Kristine Salomonsen - salomonsen.blogg.no

Victoria Leanica Hansen - victoriabull.blogg.no

Alexxis - alexxis.blogg.no

Therese Charlotte - tcmn.blogg.no

Her kan du gi dine stemmer

Prøv SIDE3+ gratis
Klikk her for 30 dager gratis tilgang *
Har du lest disse?
* Abonnementet fortsetter å løpe for 79,- per mnd. Ingen bindingstid.
Har du allerede en bruker? Logg inn her