BRA DAME: Modell og skuespiller Cara Delevingne (24) er en av de tøffeste damene vi vet om. I 2016 ble hun såvidt slått som årets mest populære person på Instagram.
BRA DAME: Modell og skuespiller Cara Delevingne (24) er en av de tøffeste damene vi vet om. I 2016 ble hun såvidt slått som årets mest populære person på Instagram. Foto: Jeff Moore (Bulls)

Instagram

Her er de ti sexy instagramstjernene som fikk flest følgere i 2016

De er alle kvinner med én ting felles: En bikinikropp folk flest knapt gidder å drømme om.

Publisert

Selena Gomez er fremdeles dronningen av Instagram med over 100 millioner følgere, fulgt av Taylor Swift og Ariana Grande med over 90 millioner følgere og Beyoncé og Kim Kardashian med over 80 millioner følgere.

Men det er ikke disse fem som fremheves som årets største stjerner i det sosiale bildenettverket.

Instagram har offentliggjort hvilke ti profiler som er mest populære basert på hvem som har fått flest følgere i 2016.

Fellestrekkene er glassklare. Det hemmelige våpenet for å skaffe seg instagramkapital i en fei er å være ung og vakker kvinne med kroppen til en gudinne.

Modellsøstrene Gigi og Bella Hadid hadde følgelig et godt år. Råtass Cara Delevingne, norskættede Chrissy Teigen og Side3-favoritt Emily Ratajkowski har heller ingen grunn til å klage.

Her er gjengen som fikk flest #gainz i 2016:

10. Candice Swanepoel (@angelcandices) - 3.480.158

9. Taylor Hill (@taylor_hill) - 3.624.222

"Pre"pairing ✨ @jonathansimkhai @voguemagazine @lancomeofficial #CFDA

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

8. Gisele Bündchen (@gisele) - 3.880.496

⚡️ #GGirl #GivenchyJeans

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

7. Chrissy Teigen (@chrissyteigen) - 4.840.896

6. Victoria Beckham (@victoriabeckham) - 5.173.409

5. Emily Ratajkowski (@emrata) - 5.685.483

Morning 👋🏽

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

4. Bella Hadid (@bellahadid) - 5.849.699

3. Hailey Baldwin (@haileybaldwin) - 5.935.909

back in the freezing cold 😤 - 📸 @adamfranzino

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

2. Cara Delevingne (@caradelevingne) - 14.333.714

It's yours so own it @puma #DoYou #PUMAWomen

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

1. Gigi Hadid (@gigihadid) - 16.033.757

Vanity Fair

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Kilder: Statista, Instagram.

blogg.no

Side3 Bildeshout

Promotion

Dette er blogginnlegg fra blogg.no hvor bloggerne har kjøpt seg plass her på forsiden av Side3.no gjennom bildeshout.
Dette er tilgjengelig for alle bloggere på blogg.no.