BRA DAME: Modell og skuespiller Cara Delevingne (24) er en av de tøffeste damene vi vet om. I 2016 ble hun såvidt slått som årets mest populære person på Instagram.
BRA DAME: Modell og skuespiller Cara Delevingne (24) er en av de tøffeste damene vi vet om. I 2016 ble hun såvidt slått som årets mest populære person på Instagram. Foto: Jeff Moore Bulls

Instagram

Her er de ti sexy instagramstjernene som fikk flest følgere i 2016

De er alle kvinner med én ting felles: En bikinikropp folk flest knapt gidder å drømme om.

Selena Gomez er fremdeles dronningen av Instagram med over 100 millioner følgere, fulgt av Taylor Swift og Ariana Grande med over 90 millioner følgere og Beyoncé og Kim Kardashian med over 80 millioner følgere.

Men det er ikke disse fem som fremheves som årets største stjerner i det sosiale bildenettverket.

Instagram har offentliggjort hvilke ti profiler som er mest populære basert på hvem som har fått flest følgere i 2016.

Fellestrekkene er glassklare. Det hemmelige våpenet for å skaffe seg instagramkapital i en fei er å være ung og vakker kvinne med kroppen til en gudinne.

Modellsøstrene Gigi og Bella Hadid hadde følgelig et godt år. Råtass Cara Delevingne, norskættede Chrissy Teigen og Side3-favoritt Emily Ratajkowski har heller ingen grunn til å klage.

Her er gjengen som fikk flest #gainz i 2016:

10. Candice Swanepoel (@angelcandices) - 3.480.158

9. Taylor Hill (@taylor_hill) - 3.624.222

8. Gisele Bündchen (@gisele) - 3.880.496

7. Chrissy Teigen (@chrissyteigen) - 4.840.896

6. Victoria Beckham (@victoriabeckham) - 5.173.409

5. Emily Ratajkowski (@emrata) - 5.685.483

4. Bella Hadid (@bellahadid) - 5.849.699

3. Hailey Baldwin (@haileybaldwin) - 5.935.909

2. Cara Delevingne (@caradelevingne) - 14.333.714

1. Gigi Hadid (@gigihadid) - 16.033.757

Kilder: Statista, Instagram.

Promotion med annonselenker

Dette er mannen kvinner vil ha!

Promotion med annonselenker

Dette er mannen kvinner vil ha!

Side3 bildeshout

blogg.no

Promotion

Dette er blogginnlegg fra blogg.no hvor bloggerne har kjøpt seg plass her på Side3.no gjennom bildeshout. Dette er tilgjengelig for alle bloggere på blogg.no.